Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno Arena | 2 etapas

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Nedas Rodyti pranešimą
    Pateikit įrodymus, kad pagr. įėjimas yra bus ne senamiesčio pusėje. Manau kaip tik tajp reikalavo architektai.
    hmm, visgi tu teisus. iš plano buvo labai panašu kad įėjimai kitoje pusėje, bet isiaiškinau, kad jie yra į salos pusę. berods, pirmajame variante į salą buvo atsuktas ūkinis patekimas, kur pivažiuotų fūros ir pan.. tuomet sorry už dezinformaciją.
    gal dėl funkcijos tada ir būtų galima nepykti. bet dėl kompozicijos tai nuomonės nepakeisu, tai ką matom naujam variante yra brutalu: parkingas kampu net ant krantinės lipa. arena atgręžta į salą, bet sklypas tiesiog nupjautas ties ta raudona linija, o toliau ganyklos. pirmam variante dar mėginta rišti kažką su likusia salos dalim.


    senasis variantas:
    http://foto.terpe.lt/inkelti/20061107/plansetas2.jpg
    ir "pataisytas" variantas:
    http://foto.terpe.lt/inkelti/2007061...#37;20copy.jpg
    Paskutinis taisė toshas; 2007.06.13, 23:29.

    Comment


      Derybų apžvalga:

      http://www.kaunasarena.info/dok/20070613derybos_lt.ppt

      O čia gražiai suvarytas Kauno dienos straipsnis:

      http://www.kaunasarena.info/ziniaskl...aunodiena.html

      Comment


        Gal bus kiek aiškiau:

        Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

        Comment


          Šiandien "Kauno diena" rengia apklausą, kokios arenos ir kur norėtų kauniečiai. Variantai 3 (Regembalio saloje, Miliūno saloje, Rakausko prie Megos). Balsuojama SMSais ...
          It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

          Comment


            /\ tiem, kas tingi ieškoti:
            “Kauno diena” siūlo kauniečiams balsuoti trumpuoju numeriu 1567, siunčiant žinutę: arena1 (architekto Mišelio Režembalio projektas Nemuno saloje) <...>
            Balsuoti galima iki rytojaus 12 valandos. Žinutės kaina 1 litas.
            Jau nusiunčiau

            Straipsnis.
            Paskutinis taisė ; 2007.06.14, 11:41.
            Įžvalgos.lt - FB - G+

            Comment


              Išsiųsta.

              Comment


                Čia tai šian buvau nsutebintas. Kauno diena rašo, nu referendumą rengia, siųst sms galima nu geras..
                o dar va http://www.verslosavaite.lt/content/view/690/1/ parašė apie tą puslapį, kaip ten jis, kaunasarena.info, tai čia išvis nustebintas likau

                Nu žodžiu juda tik diskusijos, o ne darbai

                Comment


                  Hmm as tai nesidziaugiu ta apklausa, ypac kai KD rase daugiausiai pries prancuzu arena. Pirma mintis buvo (truputi juokaujant aisku) isvis, kad Rakauskas (jis siaip daznai uz keliolika stukyciu issiperka KD puslapius savo blevyzgom) uzsake straipsni ir prisake savo tukstanciams darbuotoju issiust zinutes bei nupirko kelis tukstancius pre-paid pakuociu ir pasamde kazka is kiekvieno nr po zinute issiust
                  Kad jam butu koziris, atseit - va kaunieciai nori arenos ten.

                  Comment


                    as ir netikiu sita apklausa. na bet karta prabalsavau. lito negaila...

                    Comment


                      va is kaunodienos komentaru :
                      Komentaras: Pries pora valandu Senukuose buvau Draugystes g-je tai konsultantai organizuotai mobiliu iesko ir ziuri skaiciu kuri rinkti reikia ir diskutuopja kas turi valdiuskus kas savus tipo pas ka baigesi papildymai .. Niekaip nesupratau, nes Kaunodiene vakare tik perziuriu, o dabar viskas aisku kaip ir balsavimo rezultatai ...

                      Comment


                        Parašė maserati Rodyti pranešimą
                        as ir netikiu sita apklausa. na bet karta prabalsavau. lito negaila...
                        Šitaip kauniečiai išrinko Šustauską. "Aš netikiu šiais rinkimais". Sauja imbecilų laimėjo. Tai jei tuo vadovausimės, pabaiga bus analogiška tikrai.

                        Jei pareikšim savo valią, o ne dejuosim, tai nupirkti Rakausko balsai (jei tokių bus), ištirps kaip lašas jūroj. Nors, aišku, organizuoto balsavimo, turint tokias galimybes, kaip tas veikėjas, mastai gali būti pakankamai dideli.

                        kaunaz „Senukuose“ dirba, reikia jo paklaust ar panašių dalykų nepastebėjo kai užsuks į forumą

                        Pačių rezultatų Rakauskas nupirkti neturėtų, nes yra galimybė tokius dalykus patikrinti, tik gal ne tokiems eiliniams mirtingiesiems, kaip aš. Nors gal ir būtų galima kreiptis prašant patikslinti rezultatus.
                        Paskutinis taisė ; 2007.06.14, 17:01.
                        Įžvalgos.lt - FB - G+

                        Comment


                          išsiunčiau ir aš, tegu paspringsta rakauskas su savo sukčiavimais

                          Comment


                            Bet net neparase kiek kartu galima is vieno nr rasyt, nei is kokiu tinklu galima - pvz ar mazylis, ezys tinka (turiu pora anu kortu). Ir tt.

                            Comment


                              Paklausiau draugo, dirbančio „Senukuose“, sakė, jog jokio panašaus SMS balsavimo organizavimo nepastebėjo. Labai tikiuosi, kad be reikalo iškėlėm šiuos įtarimus, nors man jie atrodo pakankamai realūs. Savo ruožtu liepiau paskatint visus „Senukų“ darbuotojus balsuot už reikalingą variantą
                              Įžvalgos.lt - FB - G+

                              Comment


                                Parašė Rodyti pranešimą
                                Šitaip kauniečiai išrinko Šustauską. "Aš netikiu šiais rinkimais". Sauja imbecilų laimėjo. Tai jei tuo vadovausimės, pabaiga bus analogiška tikrai.

                                Jei pareikšim savo valią, o ne dejuosim, tai nupirkti Rakausko balsai (jei tokių bus), ištirps kaip lašas jūroj. Nors, aišku, organizuoto balsavimo, turint tokias galimybes, kaip tas veikėjas, mastai gali būti pakankamai dideli.

                                kaunaz „Senukuose“ dirba, reikia jo paklaust ar panašių dalykų nepastebėjo kai užsuks į forumą

                                Pačių rezultatų Rakauskas nupirkti neturėtų, nes yra galimybė tokius dalykus patikrinti, tik gal ne tokiems eiliniams mirtingiesiems, kaip aš. Nors gal ir būtų galima kreiptis prašant patikslinti rezultatus.
                                ash dar nesu praleides NE VIENERIU rinkimu nuo tada kai gavau teise juose dalyvauti(man 24metai, net nezinau kiek jau buvo), tad pasyvumu prasyciau nekaltint. Beto ash karta prabalsavau ir sitoj "surezisuotoj apklausoj", tad velgi pasyvumo neprikaisiok. tiesa sakant, tos visos apklausos SMSais niekada man neatrode rimtos. tiesig pernelyg lengva jas klastoti.

                                Comment


                                  Parašė maserati Rodyti pranešimą
                                  pasyvumu prasyciau nekaltint. <...> velgi pasyvumo neprikaisiok.
                                  Tai nebuvo skirta tau asmeniškai, o tik pavyzdys to, kas gali būti šitaip mąstant Kad tu balsavai, aš žinau (rašei anksčiau).
                                  Įžvalgos.lt - FB - G+

                                  Comment


                                    aš irgi prabalsavau; dar galėtų kokią sms liniją padaryt, norintiems pervest pinigų prancūzų projektui, gal sumestumėm ant to techninio projekto dėl kurio dabar derybos vyksta aišku tai nėra realu, bet vis tiek
                                    ...tik nesupraskit manęs teisingai...

                                    Comment


                                      Patikrinti galima, bet jei bus "geri" kažkam rezultatai, tai kaži, ar kasnors tikrins.
                                      Antra:
                                      jei man būtų negaila lito, tai jau visi Kauno nepavalgantys turėtų po batoną su pienu rankose Nekalbant apie Kauno dienos rėmimą.
                                      Trečia:
                                      Jei būtų parduodamos arenos akcijos, ar kitas dalykas - būtų kita kalba

                                      Comment


                                        Parašė Gator Rodyti pranešimą
                                        Bet net neparase kiek kartu galima is vieno nr rasyt
                                        Nesupratau. Taigi yra telefono numeris, is jo pabalsuoji karteli ir viskas. O kodel turi buti "kazkiek kartu"? O jeigu per rinkimus butu - is vienu ranku tik po keturis biuletenius? Kokia prasme butu tokio balsavimo?

                                        Comment


                                          Parašė gwg Rodyti pranešimą
                                          Nesupratau. Taigi yra telefono numeris, is jo pabalsuoji karteli ir viskas. O kodel turi buti "kazkiek kartu"? O jeigu per rinkimus butu - is vienu ranku tik po keturis biuletenius? Kokia prasme butu tokio balsavimo?
                                          Esi visiškai teisus. Bet, jei yra palikta galimybė balsuoti daugiau kaip vieną kartą, nemanau, kad oponentams rūpės moralės subtilybės
                                          Įžvalgos.lt - FB - G+

                                          Comment

                                          Working...
                                          X